Reply on: b.kovac #43870:
No, tak na Karloveskej radiale ide rano medzi siedmou a osomou 34 suprav do mesta, co je intervat menej ako dve minuty! Takze minuta kazdym smerom. A to nie je daleko od tych 45 sekund. Neviem na zaklde coho tvrdite ze 3 minuty budu stacit, ked inde su elektricky pri dvojminutovom intervale plne... A Petrzalka je myslim si dost velike sidlisko...
fobust
Ono to je vsetko pekne napisane, ale ma to jeden veliky hacik: Totiz dopravaci v nasom meste nechcu o obmedzovani IAD ani pocut a vsetci, co roky sledujeme stav dopravy (nielen verejnej osobnej dopravy) mame jasno v tom, ze akekolvek obmedzovanie IAD je snom. A akekolvek urovnove krizovanie by dopadlo tak, ze by tam elektricka musela najmenej pribrzdit, alebo by vetrala v zastavke, co je o nicom. Bohuzial. Suhlasim s tym ze podjazdy a nadjazdy nie su prave tym estetickym riesenim, ale ine u nas neprichadza do uvahy, aj s dovodov ktore som spomenul.