Reply on: LUK #43408:
Což o to, Wiesely jsou celkem pěkné (i když v Evropě jezdí lepší "patra"- třeba na DB, DSB nebo NS). Ale řeč je jen o předváděcích jízdách- já bych si zdovolením počkal až se ZSSK k něčemu rozhoupou a pak to hodnotil. Dost silně pochybuju, že to co případně bude na Slovensku jezdit budou identické Wiesely jak na OBB. Ale jiná věc, že taková souprava s 263 v čele a v hodinovém taktu v relaci Kúty- BA- Trnava je moc hezká představa... Ovšem je to čistě drážní záležitost a s DPB by to nemělo mít nic společného (nikde v Evropě kromě Bp to DP neprovozují), maximálně tarif- IDS Bratislava potřebuje jak prase drbání!
Proste pochop, ze stojim a 4 ludia sa ma (su spolu!) spytaju 4 tie iste otazky.
Isiel som ale cez Lafranconi, Einsteinovu a Pristavny most.
papuca
Bmko: nehnevaj sa prosim, ale nam “lalickym” cestujucim to pride tak, ze ta kategoria – dobry a slusny vodic, je asi len uzka skupinka, takmer neviditelna. dufam, ze vas bude viacej (predpokladam, ze patris k tym, ktori si plnia svoju pracu poctivo) a dpb si spravi poriadok aspon v niecom niekedy.