Na pobavenie (alebo možno skôr na gogoľovský смях сквоз слезы) - možno si niektorí spomínate na bratislavského miestneho politika Alfreda Nicholsona (na pár diskusiách mal svojské názory na riešenie dopravy v Bratislave). Jeho stránka hovoriaca o jeho predstavách o doprave: http://home.nextra.sk/nichol/s_doprava.html (aj zvyšok webu je "dobrý". ? ?
si
Re #43358 pejo: no raz som sa uz z trnavskeho myta na vazovovou takouto linkou viezol a z tvojho blahorecenia takejto linky predpokladam, ze patris medzi niektorych z tych 4 ludi ktori na vazovovej nevystupili ale sli dalej do race
Re #43365 yale: a co vlastne nie je provizrium... si myslis ze neake metro bude o 100 rokov moderne ? mozno uz o 30 rokov by na to vsetcia nadavali ze ake to je na pazu a ze sme mali este 10 rokov pockat a potom stavat modernejsi maglev alebo nieco ine...