Reply on: sommelier #43361:
s NDS máš pravdu... čím dlhšie sa budú riešiť provizóriá a čím neskôr sa začne stavať skutočný systém, tým drahšie to bude. Ale voľby sa blížia a lepšie sa fotia portréty pred modernou NP električkou (aj keď bude iba jedna a zapožičaná), ako v nejakej stavebnej jame...
si
Re #43358 pejo: no raz som sa uz z trnavskeho myta na vazovovou takouto linkou viezol a z tvojho blahorecenia takejto linky predpokladam, ze patris medzi niektorych z tych 4 ludi ktori na vazovovej nevystupili ale sli dalej do race
Re #43365 yale: a co vlastne nie je provizrium... si myslis ze neake metro bude o 100 rokov moderne ? mozno uz o 30 rokov by na to vsetcia nadavali ze ake to je na pazu a ze sme mali este 10 rokov pockat a potom stavat modernejsi maglev alebo nieco ine...