Reply on: TeBeCe #43387:
Joj, si strasne mudry TeBeCe. Dobre, polozim otazku extra pre teba este raz: Naco do tych starych crepov K2 davaju hlasice? Ja som myslel, ze K2 sa uz idu iba modernizovat na K2S? To sa s nimi vazne rata do dlhsej buducnosti, kedze do nich montuju hlasice?
si
PS: to mas tak rozbite myslenie alebo preco nevies odpovedat v jednom prispevku a musis ich pisat tak vela za sebou ?