Reply on: razor #41187:
Takmer to iste sa stalo okolo 12 45 na obchodnej rovnako L5 bola to T6 , zial cislo som nepozrel. Najprv silno dupol na brzdu na zastavke a potom to nerozbehol a nakoniec vykopol cestujucich, posunul sa a na nasledujucej zastavke bral uz ludi, hoci vehementne tvrdil ze ide na poruchu ? ? ? ?
fobust
Suhlasim s kritikou nespolahlivosti, ale tie "fundovane" zmeny linkoveho vedenia si si mohol odpustit. Ked si to uz napisal, tak ake ine linky idu od Tesca a po Spitalskej do race??? Ziadne. A keby isla linka 11 na obchodnu, tak tam uz je linka 5 a 7. Nemyslis ze by to bolo dost blbe? No linka 1 by mala jazdit cez tunel, ale vies, bolo by to bars zlozite, cestujuci by to nepochopili, aj tak by to cele nefungovalo, nikdy sa to tak nerobilo, vsetci su na obede, este nic nedoslo.... ?