Reply on: si #41192:
hmm a to som este zabudol, ze potom by vsetky linky z ruzinova sli hore na vazovovu a nic neslo spodom
Ružová dolina by bola asi Rosental.
No tak keď je ako píšeš, tak to bude vyzerať zaujímavo..
Pred 4 hodinami, keď začalo snežiť, som išiel zo školy(zast. Slávičie údolie) a čím bližšie domov(zast. Hraničná), tým slabšie snežilo.
A odvtedy sneží rovnako.
Takže asi hustota sneženia nebola závislá od času, ale od polohy.
razor
clovek by si myslel, ze elektricky su naistejsia forma dopravy v zimnom obdobi, ale asi opak je pravdou.
neviem ako dlho este chce dobravny podnik robit z ludi blaznov!