Reply on: yale #37462:
"na Safarikovom namesti sa napoji nova radiala." Keďže radiála sa napojí na CMO na jej juhozápadnej strane, kde je v súčasnosti len jedna radiála (dúbravská) oproti trom na severovýchode (račianska, vajnorská, ružinovská), situácia sa nezhorší, naopak táto nerovnovážnosť sa zmenší a linky sa nebudú musieť v centre otáčať, ale budú môcť cez centrum prechádzať.
Snad sa k tomu niekto fundovane vyjadri.
yale
Odklon v pripade poruchy je vyhoda. Dve paralelne trasy bez preferencie, ktore v zasade obsluhuju jeden smer, ale chodia na nich vozy s cislami liniek ako z binga, to uz vyhoda nie je, je to z nudze cnost, tak tu prosim z toho nerob koncepciu. Ak na to zavesis petrzalsku radialu, je to pripojenie provizoria na provizorium.