Reply on: galiyosha #37430:
"ked uz rekonstrukcia blbeho kolektora (ci co to robia na Dunajskej) sposobi prepadavanie sa trate nad nou... " - tu bude nad jamou len vzduch, ten sa môže prepadávať 
Takéto riešenie je len námet na zamyslenie, možno by to v konečnom dôsledku kvôli všemožným prekládkam vyšlo drahšie ako razený tunel. ?
s.
A to co chcu spravit v BA je elektricka do petrzalky, nic ine to nie je. Pre mna, co kazdy den musim ist z ruzinova do karlovky to nebude mat ziaden vyznam. Nosny system by aj mal byt nosny a hlavne v celom meste. Vcera som zabil v mhd 3 hodiny! V Ba je tu neunosne, potrebujeme nieco rychle. Bodaj by uz bol koniec debat a zacalo sa aj nieco stavat, lebo to skonci ako vsetky projekty.