Reply on: Vševedko #37316:
Mi nevrav ze ked pojdeme v nejakom Transite (v horsom pripade 1203kou), tak sme na tom lepsie. Hocikedy moze do teba vrazit nejaky kreten, vsak na tych dialniciach sa stavaju stale nehody. Musim ti oponovat, myslim ze skor dojdem do Modry cely ako krizom po europe.
):
fobust
Diky. My pojdeme vlastne do mestecka zvaneho Langen a pokial viem, je to niekde na predmesti Frankfurtu. Uvidime. IGK sa mi tam v ziadnom pripade nechce. Nepotrebujem sa zabit.