Reply on: Vševedko #37111:
Elektrickove trate su sice (pri pominuti trasovania v centre) skvele vedene po radialach (aj ked chybaju radialy Petrzalka, Podunajske Biskupice a Lamac), ale linkove vedenie sa prisposobilo koncepcii bod-bod. To mi vadi - ako Bratislavcan si veru nepamatam, kam ktora linka vedie. Ak mame 4 radialy, plus Hlavnu stanicu, plus odbocku na Nove Mesto, preco potrebujeme 13 liniek, ktore sa cez centrum bizarne prepletaju tak, aby neexistovala jasna moznost prestupu? Tvrdim, ze v Bratislave sa s autobusovou a elektrickovou linkou naraba rovnako - su na rovnakej urovni, neexistuje nic co by naznacovalo, ze elektricka je nosnym kapacitnym systemom. Rozhodne nie intervaly prevadzky.

fobust
Mas tolko kacic aby si ich daval do suprav? Navyse K2S nikdy neboli projektovane na mnohoclenne riadenie, nemaju ani zasuvky, na starych kachnach boli tieto odstranene.