Reply on: Sarko #29836:
Pri intervaloch 4-7 min. sa nie je potrebné prestávkami pre vodičov zaoberať. Čím kratší interval a čím viac vozov na linke je, tým väčšia sloboda organizácie prestávok.Re #29840 Sarko: Tak s týmto som ja nikdy problém nemal. Od 13-tich rokov si stále udržiavam prehľad o aktuálnom linkovom vedení. A to sa za tú dobu pomenilo dosť. A keď už hovoríš o jednosmerkách, sranda bola, keď taká L7 menila v okruhu smery. Istý čas sa točila v jednom smere, potom v opačnom, potom opäť v pôvodnom...
... poprosím takéto veci posielať mailom.
A tam by bola zastávka regionbahnu. Ty to privádzaš k dokonalosti ? 
J
Ale v každom prípade treba to čo si vytvoril spropagovať aj s návštevou u primátora a námestníka a aplikovať to na súčasné vedenie.
Teraz nejde o to kam všade elina pôjde, ale koľko liniek a ako často.