Reply on: galiyosha #29683:
Zrušiť L83? A čím chceš nahradiť spojenie Petržalky s Dúbravkou?
a ciastkove aj tesco zlate piesky...
- napriklad L5, ale to by sa tiez dalo osetrit, len je trosku divne ze v case IMHO trojnasobnych dopravnych narokov je interval rovnaky nez bez nich...)
Nechame len nejakych pat vozov bez robota, pre nas (Beus, PePa, ja... ?)
lubos (!)
galiyosha: Take nieco som uz raz vypracoval, bolo to idealne, malo to maximalne 8 liniek a kazdy mi to iba ofrflal ?
Spojit 12 a 14 a zrusit 9 ??? Ste padli na hlavu ci co ? To akoze Obchodnu - HLAVNY uzol do Petrzalky ma obsluhovat len 1 linka ??? c5 ?????