Reply on: m@rtin #29368:
Niekedy je menej viac ? a nezabúdaj, že o čom cestujúci nevie na to sa nemôže sťažovať ? a rozčulovať sa nad tým ? Just joke. Ale keby som pri vstupe do busu uvidel 20 letákov o výlukách, tak by som ich veru nečítal. Maximálne prešiel nadpisy. Ale naši cestujúci nečítajú ani tie, ktoré sa objavia, takže tak.
Re #29399 Martin: Ale veď to sa teraz zmení, keďže L12 bude zrejme jazdiť tak ako počas tejto výluky. Takže Z Kapucínskej bude jazdiť L12 aj keď oklukou okolo Reduty.
P
A to upevnenie letakov nad oknom ma len jednu jedinu vyhodu a to, ze sa da odtial velmi jednoducho ukradnut hociaky letak :)) ale inak je to uuplne otrasne!!!