Útok na vodiča
O agresivite cestujúcich sa presvedčil v noci zo soboty na nedeľu vodič autobusu mestskej hromadnej dopravy smerujúci do Záhorskej Bystrice. Neznámy mladík, ktorý bol v autobuse spolu so svojou priateľkou, na neho fyzicky zaútočil. Niekoľkokrát na vodiča vystrelil plynovou pištoľou. Po streľbe vykopol zadné dvere autobusu a z miesta činu s priateľkou ušiel. Po hodine pátrania policajné hliadka našla na Bratislavskej ulici Soňu, ktorá odmietala komunikovať s políciou. Išlo o dievčinu zo spomínaného autobusu, ale s priateľom sa vraj už pohádali. Uviedla, ako sa volá. Mladík skončil na polícii. Vodiča previezli na ošetrenie do nemocnice na Kramároch.
O agresivite cestujúcich sa presvedčil v noci zo soboty na nedeľu vodič autobusu mestskej hromadnej dopravy smerujúci do Záhorskej Bystrice. Neznámy mladík, ktorý bol v autobuse spolu so svojou priateľkou, na neho fyzicky zaútočil. Niekoľkokrát na vodiča vystrelil plynovou pištoľou. Po streľbe vykopol zadné dvere autobusu a z miesta činu s priateľkou ušiel. Po hodine pátrania policajné hliadka našla na Bratislavskej ulici Soňu, ktorá odmietala komunikovať s políciou. Išlo o dievčinu zo spomínaného autobusu, ale s priateľom sa vraj už pohádali. Uviedla, ako sa volá. Mladík skončil na polícii. Vodiča previezli na ošetrenie do nemocnice na Kramároch.
ale vlastne i o tom pisali v tom clanku
fobust
Ja som netvrdil zrusit definitivne, ale zrusit kym sa cela vec nevysetri a nevyvedu sa patricne opatrenia. Ake? Co ja viem, za to su plateni iny ludia.
Linka 12:
No tak to je blbost, aky pripoj linky 11 na linku 12? Co je to za nezmysel. A vozit sa z kapucinskej cez SNP a okolo Reduty je blbost. A co Safarikovo namestie?
Ked uz, tak po nabrezi cez Safko, odtial cez SNP a Kapucinsku do Tunela. Ale to by najprv musela byt elektricky ovladana vyhybka na Hurbanovom namesti. Takuto 12-ku by som bral. Aj ked pripoj z linky 14 je biedny (trebalo by sa dookola vozit okolo Safka, co je strata casu). Podla mna to bolo dobre tak ako to bolo.