Reply on: Bratislavčanky #28933:
Ctené bratislavčanky, skúste sa láskavo obrátiť so svojou sťažnosťou na DPB, a.s. a Magistrát mesta Bratislavy a nie na túto stránku priaznivcov MHD, ktorí nemajú žiadnu možnosť toto ovplyvniť.
http://www.dpmb.cz/kontakty.asp . Nepo si sjedte vlakem do Brna , ste tu za 2 hodiny a pesky je to asi 3 minuty od nadrazi.
Jenki
Obecně jsou ztráty v prvcích u pulzních výzbrojí kolem 2%. Takže když jedním spínacím prvkem ženeme 88kW (= 1 podvozek T3), tak se hřeje asi tak jako 17 kusů 100W žárovek! Takže chladit je třeba...