Reply on: fobust #28941:
Vsak na Prestanicne namestie bolo zverejnene 80 000, takze tu to bude nieco podobne.
http://www.dpmb.cz/kontakty.asp . Nepo si sjedte vlakem do Brna , ste tu za 2 hodiny a pesky je to asi 3 minuty od nadrazi.
fobust
Tie menice sa tak priserne zohrievaju, ze ich je treba tak chladit? Httt. Som myslel ze to nekuri ako zrychlovac. ? ?