Reply on: fobust #28744:
Skor by som to videl na Parlamentne zhromazdenie NATO, ktore bude v Bratislave prebiehat od 28. maja do 1. juna.V tom case inak budu uplne uzavrete ulice Mostova, Jesenskeho, Namestie L. Stura a dalsie (cast Medenej, Kupelna, cast Palackeho). Po nabrezi sa bude dat jazdit len v smere od Noveho mosta k Safarikovmu namestiu, a mozno ani to nie. Podotykam, ze do danej oblasti nebudu mat okrem MHD a IGK povoleny vjazd ani obcania s trvalym bydliskom na danych uliciach.
Šimi
Poslal som tieto svoje úvahy aj do Pravdy, Bratislavských novín, Sme, Nového času, Plus 7 dní, primátorovi, starostovi, ochranárom, MŽP, poslancom ... ale nie preto, aby som sa zviditeľnil, ale aby sa problémy niekedy aj začali riešiť. Keďže viem, ako to chodí, tak nie som veľký optimista. Ale zase na druhej strane sa nevzdávam (ani v tomto prípade a probléme).
Daniš