OFF TOPIC
Re #28731 J: O dovodoch (ne)legalizacie marihuany radsej nepis nic, bo sa do toho vyznas asi ako stara babka, ktora vie, ze to tak musi byt, lebo "hovorili na Markize". (A podobnu informovanost a kompetenciu bohuzial vykazujes i pri inych problematikach.) Vstupnou branou k tvrdym drogam je aj pivo, pretoze kazdy, kto si niekedy vzal tvrdu drogu, urcite predtym pil aj pivo. To je taky isty vyrok, ako ze marihauna je vstupnou branou k tvrdym drogam. Takto sa mozeme dopracovat az k tvrdeniu, ze vstupnou branou pre tvrde drogy je chlieb.
Mimochodom, isty pan chemicky inzinier, sudny znalec pre obory zdravotnictvo, toxikologia, chemia a instrumentalna analyza nam na prednaske zo sudneho lekarstva tvrdil, ze z biologickeho hladiska je alkohol tvrdou drogou, podstatne tvrdsou ako konope.
TOPIC ON
Re #28731 J: O dovodoch (ne)legalizacie marihuany radsej nepis nic, bo sa do toho vyznas asi ako stara babka, ktora vie, ze to tak musi byt, lebo "hovorili na Markize". (A podobnu informovanost a kompetenciu bohuzial vykazujes i pri inych problematikach.) Vstupnou branou k tvrdym drogam je aj pivo, pretoze kazdy, kto si niekedy vzal tvrdu drogu, urcite predtym pil aj pivo. To je taky isty vyrok, ako ze marihauna je vstupnou branou k tvrdym drogam. Takto sa mozeme dopracovat az k tvrdeniu, ze vstupnou branou pre tvrde drogy je chlieb.
Mimochodom, isty pan chemicky inzinier, sudny znalec pre obory zdravotnictvo, toxikologia, chemia a instrumentalna analyza nam na prednaske zo sudneho lekarstva tvrdil, ze z biologickeho hladiska je alkohol tvrdou drogou, podstatne tvrdsou ako konope.
TOPIC ON
J
Re #28713 Spectre: Presne tak. Typickým príkladom je Mostová a ich neustále parkovanie pod hodinami. Keby zakaždým dostali 1500,- pokutu, tak nezarobia ani na slanú vodu a rozmysleli by si kde zastavia. Avšak policajti to riešia vždy len dohovorom.
Re #28721 Šimi: Ak by ste ma počuli, tak počujete potlesk. Výstižné a veľmi. Niekedy trochu pritiahnuté za vlasy, ale to v celkovom kontexte zaniká. Skúste to poslať ako glosu do Bratislavských novín či Pravdy,...
Ten audit by bol veľmi potrebný no to, že nebol zatiaľ v žiadnej mestskej organizácii vykonaný audit len svedčí o tom, že niekto poriadne dojí a nielen v DPB.
Audit si dalo napríklad spraviť MF SR a tí im zistili, že sa môže prepustiť 1/5 zamestnancov. Vďaka tomu stúpla priemerná mzd na MF SR z 21.000 na 28.000. Myslím si, že takéto ak nie ešte horšie zistenie by prišlo aj po audite v DPB.
Toto už možno ostáva na zamyslenie pre ostatných, či nespustiť nejakú akciu s vynútením si auditu na magistráte od nezávislej spoločnosti v DPB. (petícia, články,...)