Reply on: Šimi #28721:
Pocuvajte, pan, Danis, nemali by ste zaujem svoj vcelku vystizny clanok uverejnit tu na tejto nezavislej stranke v sekcii clanky? Staci sa spytat webmastra. Mozeme doplnit par vhodnych fotiek.
. BTW. Na taketo veci by stacila podla mna uplne jednoducha udrzba so skrutkovacom, ale v dielni ich to asi neserie
No cojaviem... chces lepsi podnik na kofolu ? napr. Palmyra v Mlynskej doline. Ale to asi nemas cestou...
Ale kofola je vselikde a netreba zrovna do Remizy kokos chodit.
Spectre
BTW. Tie auta by tam parkovali aj tak ?