Reply on: Andy #28639:
Lebo to spustí lavínu a začnú v BUS pruhoch postupne jazdiť mafiáni, potom poskoci mafie, firemný vodiči a nakoniec len 40 ročný slušák a ženy ostanú v normálnom pruhu a všetci ostatný budú predbiehať kolóny cez bus pruhy, tie sa zapchajú,...Veď keď môže taxikár, prečo by som nemohol ja.
No cojaviem... chces lepsi podnik na kofolu ? napr. Palmyra v Mlynskej doline. Ale to asi nemas cestou...
Tomáš
No, ale ked to tak zobereme tak tam nedojdu, pretože zatial sa tam budú preraďovať staré hrče z ostatných DPA.
"v živote nepôjdu" je obrazne povedané...Bude to trvať iste dlhý čas...