Reply on: Ján #28701:
No a kedze som si to precital az do konca tak to nie je az taky neslusny post... Len tolko som chcel ze vlavo v menu je Kontakt na DPB, a.s.
A ak mas nieco proti, mal si to povedat ked som to napisal prvykrat - vtedy som sa aj pytal ci ma niekto nieco lepsie... Nikto ta tam netaha.
takze som nemal to potesenie vyskusat si ich... ale skor nijak pretoze ludia stale nadavaju...
COLOR
Nezabudnite na zajtrajsiu Kofolu v Bufete Remiza pri vozovni Krasnany o 16:00!