Reply on: fobust #28524:
Hehe.. ale od vtedy ako mam tu karticku, tak sa mi hned lepsie dycha ? ? ?
Neviem, ci sa dava za jbnutost, ale napriklad Cigani ju dostavaju automaticky, pretoze ani vojsko si nechce dat znicit inventar
A to nehovorím o strave a oblečení zadarmo ?
fobust
Ja som sam chodil na civilku 13,5 mesiaca a za tych smiesnych 84 Sk na den som sa nenajedol. Kde dnes dostanes za 25 Sk ranajky, 32 Sk obed a 27 Sk veceru? K tomu ten smiesny zold 700 Sk. A TO SOM SI MAL PODLA TEBA ESTE AJ PLATIT MHD? Z COHO??? VSAK SOM PRACOVAL PRE TENTO SKUR... STAT A MESTO TIEZ, AKO JEHO SUCAST!!! ?