Dnes konecne doplnili zabradlie na Mladej garde ale oznacnik ostal stale provizorny ? Vymenilo sa pokrivene zabradlie na Nam. Biely kriz,sranda bola ked prechadzali okolo tej starej Liazky kamiony ?
urobte to iste.
macko
ja nenestastie inu moznost nemam, keby som mala tak asi nie som nastvana, nemyslis??...