Reply on: Andy #28384:
No veď vodiči sú samozrejme rôzni ale mal som konkrétne na mysli vodičov zo 6401, tí sú mimoriadne ochotní, určite by im to zadelenie radi dali.
Na magistrate sa tiez tych penazi dost rozleje. Nebudem rozoberat kde kolko a kde je to horsie, lebo je to des na oboch stranach... ? ?. Fakt je, ze:
Andy
Proste my ako naivni "klubisti" sme si pred takymi dvoma rokmi mysleli, ze nejako budeme spolupracovat s DPB a pripadne davat nezavisle rady a pripomienky, ale prave oni nas vzdy nepriamo okaslali. Az neskor(mozno niektori skor) sme zistili, ze oni chceli len, aby sme im len prikyvovali... Nic co sme niekedy vymysleli, resp. aspon spomenuli alebo navrhli sa nedalo alebo to bola kravina...