Reply on: Andy #28388:
Ako chces inak motitovat ucastnikov? To je bezna prax vsade vo svete, aj na Slovensku. Navyse, tych 100 000 Sk nebolo len za vypracovanie logotypu ako takeho, ale aj za vypracovanie zasad jeho vyuzitia a podobne. Netusim, ci bola v sutazi podmienka vypracovat aj kompletny dizajn manual -- asi nie.Re #28390 Andy: Ukaz mi jedinu vyznamnu spolocnost, ktorej logotyp bol vypracovany detmi zo ZS, pripadne niekym dobrovolne a zdarma.
Re #28365 S499.1023: Ved o to ide. Keby som mal pocit, ze uroven sluzieb je adekvatna, alebo ze sa aspon magistrat v spolupraci s DPB snazi robit MHD najlepsim moznym sposobom v danej situacii a systematicky ju zlepsovat, tak by som proti zvysovaniu cestovneho nenamietal. Ale takto?
fobust
Ja som nikde nic nepisal o zastavke v suvislosti s menami, akurat som vyjadril svoj nesuhlas k premenovaniu zastavkok Zimny stadion a Predstanicne namestie. Nic viac.
Z nikoho kto bol v klube som si p... nerobil, naozaj. Je nieco ine ked medzi recou povieme nejaku srandu ohladom nejakej osoby, ale ked som videl skutocne a permanentne ohovaranie, tak som na to nieco povedal, lebo to nepovezujem za spravne.
Nakoniec aj ked som pisal o MHD, som spomenul aj nadsencov MHD v DPB a nemusim ti vysvetlovat koho som tym myslel. A ked som nadaval na skusovanu rekonstrukciu obluku Mostova - Jesenskeho tak (v pripade ze to zobrali osobne) nechapem preco sa niekto rozculuje nad niecim, co nie je v jeho kompetencii a nezmeni to len tak.
Dalej kydanie ohladom 7085: Ja som netusil ze niekto niekde pouzil moje fotografie, nevedel som o takom zamere dotycnej osoby (naozaj!, vsak ja to tu niekedy nestiham citat)... Samozrejme ze aj ja si zanadavam, mna to zvysovanie cien cestovneho netesi, urcite vsak netesi ani ich...