Reply on: J #28207:
Nikto nehovorí, že Bratislava nemôže byť samostatný región. Ale prečo by jej bezprostredné okolie malo úplne nelogicky spadať pod Trnavu? Prečo by nemohol byť VÚC Bratislava a VÚC Bratislava - mesto? Nikde nie je napísané, že jedno mesto nemôže byť sídlom dvoch územných celkov. Mne by to takto pripadalo logickejšie.Doprava nie je alfa a omega života obce. To, že si obce priplácajú na MHD mi vysvetľovať nemusíš, žijem v meste, ktoré má na tomto systéme k MHD pripojených 8 obcí a jedno mesto už od čias, kedy v Bratislave nikoho ani nenapadlo, že MHD môže ísť aj za hranicu mesta s príplatkom zainteresovanej obce. Obec má aj plno iných potrieb. A opakujem, prax (!) ukazuje, že obce majú skôr tendenciu osamostatňovať sa. A aj vo svojom okolí vidím reálne výsledky toho ako sa zmenila bývalá mestská časť po osamostatnení. Som presvedčený, že nikto z jej obyvateľov neľutuje.

tr3mp
Inak budú aj nejaké fotečky Ikarus 412T (interiér je dosť veľký rozdiel oproti busom 412) či TW6000 (to by ma zaujímalo prečo vlastne Budapešť kupovala tieto eliny, veď vysoké nástupištia nemajú. Žeby dobrá cena?)