J:
Škoda Ostrov jde opravdu do hajzlu. Škoda holding prodává svých 5 dcer, ale mezi ty se opravdu asi Ostrov nezařadí.
21Tr je asi nejpohodlnější nízkopodlažní vozidlo jaké znám. Horší je už propracovanost (madla, lišty.....).
Ať jsou v Bratislavě jakékoliv silnice, věř tomu, že nejsou o moc horší než kdekoliv jinde v ČR. V celé východní Evropě se rozpadá silniční infrastruktura. A neboj se, žádné Citybusy se v Praze nerozpadají, nevypadávají jim okna apod. Jen to v nich na špatných silnicích víc vrže. Nic víc.
Já bych se té 24Tr nebál, ale je pravda, že 22Tr je asi vozidlo MHD, které se mi líbí úplně nejvíc. Škoda, že Škoda končí ?.
Mimochodem od letošního roku proběhl restyling interiéru Citybusů. Sám jsem na něj zvědavý.
Škoda Ostrov jde opravdu do hajzlu. Škoda holding prodává svých 5 dcer, ale mezi ty se opravdu asi Ostrov nezařadí.
21Tr je asi nejpohodlnější nízkopodlažní vozidlo jaké znám. Horší je už propracovanost (madla, lišty.....).
Ať jsou v Bratislavě jakékoliv silnice, věř tomu, že nejsou o moc horší než kdekoliv jinde v ČR. V celé východní Evropě se rozpadá silniční infrastruktura. A neboj se, žádné Citybusy se v Praze nerozpadají, nevypadávají jim okna apod. Jen to v nich na špatných silnicích víc vrže. Nic víc.
Já bych se té 24Tr nebál, ale je pravda, že 22Tr je asi vozidlo MHD, které se mi líbí úplně nejvíc. Škoda, že Škoda končí ?.
Mimochodem od letošního roku proběhl restyling interiéru Citybusů. Sám jsem na něj zvědavý.
J
Možno naša 21Trka má iný interiér, veď aj ten slávny komín, je už prerobený a tak tam nič nazavadzia. Dokonca som využil priestor zadného okna a keďže ja aj moja babenka sme chudí, tak sme si tam sadli. Myslím si, že by sa to stalo oblúbeným miestom na sedenie pre mladých. ?
No počul som ako sa v Brne v CB válajú šróbiky .-) ?
Ja len dúfam, že 24Tr a 25Tr nebude trpieť horolezeckými výstupmi a bude viac miesta na nohy. Zase nie až tak veľa ako K741. Proste tak akurát.
Práveže keby som bol akcionárom koncernu tak sa snažím predať v prvomrade dcéru, ktorá nezarába. A medzi ne sa Ostrov počíta, no veď uvidíme.
Ostrov zrejme doplatil na kvalitu svojej práce. Veď v BA jazdia v pohode 20 ročné trolejbusy a po VP, či GO ešte ďalších sedem rokov vydržia. Naopak autobusy z Karosy generálkujeme po 12 rokoch, Ikarusy 283 sa začali generálkovať po 8 rokoch a Ik280 sa generálkovať už ani neoplatí. Niektoré TAMy by tiež potrebovali zopár hodín práce celého týmu, aby vyzerali normálne. Možno je to, tým, že udržba trolov je lepšia ako busov, do toho nevydím, no kvalita práce hovorí za všetko.
Inak videli ste ten Ostravský bus, ktorý doriadili tiež fanúšikovia ftubalu z Brna? Hrôza.