Reply on: J #27290:
Tá reakcia nebola na tie reklamné tabule ale všeobecne, aj o tej nepotrebnosti estetična v MHD a tak:-).Ja že chcem napchať trombelusy všade? A ako si na to prišiel, ja som električkový maniak, keď už. Len nemám rád smradobusy, tak doplnkovú dopravu, menej vyťažené prepravné prúdy a pod. by som robil v T-busoch.
To označenie nie je vymyslené jedným politológom, to vzniklo podľa zasadacieho poriadku v Dolnej snemovni. A tí ľudia lezú do tých strán vačšinou podľa toho ako sa stotožňujú s ich názormi a nie podľa farby loga.
Ak stojí cukor na svetovom trhu 12,- , tak MOC 25,- je po započítaní marží dovozcu a niekoľkých stupňov predajcov OK. Nejako som si nevšimol, že by v Rakúsku stál cukor O,3 €/kg...
Rokov mám 40 a stereotypmi rozhodne netrpím. Nenapísalsom, že si mladý a preto bezpodmienečne naivný, človek može byť starý a naivný alebo mladý a skúsený. Napísal som, že si mladý (sám si to tu kedysi oznámil) A naivný (pretože veríš politickým proklamáciám ? .
A nič proti Tebe nemám, kľudne možeme kedykoľvek do karczmy.
I.
alebo to nema nic spolocne a je to len nahoda? neviem, pytam sa
J
Už dnes v DNV stojí množstvo vlakov či už z Viedne alebo zo Záhoria, takže by ich až tak veľa nebolo treba pridať. Zase nehovorme to sa nedá. Nepoznám predpisy ŽSR, ale určite existuje spôsob aby ráno medzi 6:00 a 8:30 oddišlo z DNV deväť vlakov.