"Zo Štúrovho námestia nebude Casíno Reduta" ?
http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavab&c=bratislavab_1_1&iddiskuse=skd25592
Vidite, aj diskusie na nete sa vnimaju.... ? ? ?
http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavab&c=bratislavab_1_1&iddiskuse=skd25592
Vidite, aj diskusie na nete sa vnimaju.... ? ? ?
galiyosha
To, ze oboma linkami cestujes prave v case, ked nie su spickove prepravne naroky, ale len (pod)priemerne a v 18 m sa teda da sadnut (este sa mi snad nestalo, aby L94 alebo L90 poobede/vecer v smere z mesta viezla vzduch, vzdy su takmer vsetky sedadla obsadene), neznamena, ze tam mozes bez problemov nasadit 15 m vozidla. To je asi ako keby si povedal, ze supravy 2x T3 vozia mimo spicky vzduch, tak na tie linky dajme radsej K2 a v spicke zahustime interval...
Moj nazor na 15 m busy je asi taky, ze su len ako prilepsenie pre linky, kde v sucasnosti premavaju 12 m a nestacia (L33, L50 a urcite mnoho dalsich, ktorech pomery nepoznam).