"Zo Štúrovho námestia nebude Casíno Reduta" ?
http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavab&c=bratislavab_1_1&iddiskuse=skd25592
Vidite, aj diskusie na nete sa vnimaju.... ? ? ?
http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavab&c=bratislavab_1_1&iddiskuse=skd25592
Vidite, aj diskusie na nete sa vnimaju.... ? ? ?
si
btw ja osobne dost poznam a aj chodim linkami po usekoch kde verejne osvetlenie nie je a vonku mas okrem svitu mesiaca jedine tak svetla od oprotiiducich vozidiel...
PS: nezvyknem nadavat, ale dnes ma to ze zdrbavas vodicov za blbosti proste dost stve... ako keby si ty bol neomylny... (co zrovna ty mas asi najvacsiu zasluhu na tom v akom stave su v sucasntosti vztahy s DPB... na tvojom mieste by som asi najblizsi rok cusal ako vos pod chrastou...)