V sobotu, dna 21.2.2004 o 14.00 hod sa kona demonstracia proti oploteniu ambasady USA. Miesto konania: Hviezdoslavovo nam. [priestor pred usa velvyslanectvom]. Blizsie informacie na: marian.ju@atlas.sk V pripade, ze nemozte prist osobne, poslite prosim tento mail co najviac znamym. Zastavme tento absurdny napad, kym je cas!
Hmm, kto pojde?
Hmm, kto pojde?
Ale samozrejme odpoveď ma potešila a nemecké prevádzky si bližšie preštudujem.
aj ked to tak nie je
fobust
Ja som ho zhliadol v Sobotu z 83-ky pri medzi zastavkami Sokolska a SAV. Nic moc, videl som ho iba zozadu a chvilu. No nic moc... Teda to ako som ho videl, nie trolejbus.