Reply on: tr3mp #257953:
Hm, k tomu textu pod obrázkom: na Slovensku máme kopu svetelných križovatiek s lomenou prednosťou, napr. len v BA pražskáxšancováxštefánikova, špitálskaxmickiewiczova; tomášikova x maximiliána hella alebo botanickáxkarloveská x devínska je tiež v podstate lomená prednosť, aj keď tam by sa ešte dalo diskutovať. K jednorazovej lomenej hlavnej ceste by sa tiež, myslím, našli príklady.
bobitwo