Reply on: upravovač fotiek #257142:
Ako by to bolo s Otokarom? Ked je trochu dlhsi, ak nepocitam MBCC, ten na 21 nejazdi.
Podobne ako do TAMBUSu 3702...
každopádne vo vitríne na zastávke bol uvedený zlý odchod, keďže v tom čase nič neprišlo.
upravovač fotiek