Reply on: smerovač #257136:
Oveľa plesnivejšie ojazdené 14 Tr než 6309 jazdili dlhé roky k spokojnosti a odvahe cestujúcich na Ukrajine, niektoré ešte dodnes jazdia. Neviem o prípade, že by sa nejaký z nich zlomil v premávke.
každopádne vo vitríne na zastávke bol uvedený zlý odchod, keďže v tom čase nič neprišlo.
Ak už cez týždeň zrušili dojazdy cez Poštovú, tak to malo byť jednotné celý týždeň, a buď mali cez víkend jazdiť Škodovky alebo mali presunúť kačice do Krasňan.
smerovač
Len tak mimochodom, ak by niekto videl podvozok 6309, tak do toho už dobrovoľne určite nenastúpi