Reply on: bobitwo #257030:
"Celý čas tu kričíš, že mesto má vyberať komerčné poplatky za parkovanie a že sa vyberá málo. Ti že ty nepotrebuješ auto je super, ale sú tu tisíce ľudí, ktorý ho potrebujú."Pri tomto som prestal čítať, lebo toto som nikde nepísal. Ja auto mám a potrebujem, mám dve deti a ročne najazdím ~20.000 km. Pri práci mám tarifné pásmo B (takže tvoj prípad). Ale vždy si nejakú logistiku v rodine nájdeme a reálne využijem parkovanie v práci 3-4 do mesiaca. Pridaná hodnota je tá, že ak to skutočne potrebujem, zaparkujem pár krokov od práce.
si