Reply on: bobitwo #256651:
Keď mesto nemá na to, aby riešilo infraštruktúru v nových štvrtiach, nemalo v územnom pláne povoliť výstavbu na nových plochách.
(zámerne nepíšem o základných a stredných školách, tých sa to netýka. Je samozrejmosťou, že obyvatelia rakúskych miest a obcí majú všetky potrebné spádové základné a stredné školy v rámci Rakúska).
tom_sk