Zdravím,
mám takú preventívnu otázku. Ak chcem ísť osobákom z Bratislavy do Zohora a mám kúpenú električenku 100 + 101, mne stačí si kúpiť lístok na vlak len zo stanice Devínske Jazero, však?
Ďakujem.
mám takú preventívnu otázku. Ak chcem ísť osobákom z Bratislavy do Zohora a mám kúpenú električenku 100 + 101, mne stačí si kúpiť lístok na vlak len zo stanice Devínske Jazero, však?
Ďakujem.
mirec240
Edit: vyzerá to tak, že Baba nie je obsluhovaná ani teraz poobede, vraj tam nie je čo poslať.
Zdroj: Facebook IDS BK