Zdravím,
mám takú preventívnu otázku. Ak chcem ísť osobákom z Bratislavy do Zohora a mám kúpenú električenku 100 + 101, mne stačí si kúpiť lístok na vlak len zo stanice Devínske Jazero, však?
Ďakujem.
mám takú preventívnu otázku. Ak chcem ísť osobákom z Bratislavy do Zohora a mám kúpenú električenku 100 + 101, mne stačí si kúpiť lístok na vlak len zo stanice Devínske Jazero, však?
Ďakujem.
zakaznik
Zrušenie ľavého odbočenia z Karpatskej pri YMCA je podľa mňa ok. Nebudú sa zdržovať trolejbusy.
Zrušenie odbočenia doprava zo Žabotovej je volovina, problém sa mal podľa mňa riešiť inak. Ako som tu minule písal.