Reply on: 810zssk #256410:
Tak isto nájdeš to, na čo som reagoval a vysvetlíš mi, čo som si nepozrel predtým, ako som zle reagoval.
Niekto kto nastupuje na Račku nemá nič z toho že BSK zaplatil 10€ za použitie ASMN a dostal by rovnako kvalitnú službu keby si to BSK otočil niekde na verejnom priestranstve za 0€.
bobitwo
Ty si stále len hľadáš nejaké pseodoargumenty, prečo je AS drahá a prečo by tam nemali jazdiť spoje.