Reply on: david11 #256197:
https://imhd.sk/ba/galeria-media/189626/https://imhd.sk/ba/galeria-media/189628/
https://imhd.sk/ba/galeria-media/301566/
Nedajú sa prevádzkovať v súpravách. Ale to sa vyriešiť dá. A na rozdiel od investovania do úpravy na mnohočlenné riadenie pre K2S, ktoré už končia, to pri Škodovkách dáva zmysel.

810zssk
Reálne je to spoj raz za hodinu na Nivy. Koľko ľudí potrebuje ísť práve na Nivy a bude im to stáť za hodinu čakania a zrejme aj vyššiu cenu než MHD?