Reply on: Petto #246577:
Ja si myslím, že tam musí byť problém v nástupištiach, pretože inak je nevysvetliteľné to, že obratisko tam už asi rok stojí, ale 70 tam stále nezachádza. Snáď nebude to nástupište ďalší nekonečný príbeh po vzore informačných tabúľ na AS...
.. a keby taká nová "expresná" 178 vynechala terminál v Slovnafte tak aj menej ..
), ale bol som v tom, že to platí len počas toho konkrétneho dňa (do 23:59), nie 24 hodín od kontroly (veď znalejší určite doplnia...).
Petto
Podla street view je vsak samotne obratisko ako tak hotove, aspon asfalt, len zastavky a chodnik stale nevidno.