Reply on: Ike #245582:
tak ja neviem no, ale co si pamatam z cias dochadzania do skoly, tak kym sme boli mensi tak sme sa nahanali, schovavali, .... a ked sme boli vacsi tak rozpravali (a pouzivali sme pri tom usta a usi), a neskor aj parikovali.... ale zeby niekoho bez ohladu na to odkial a kde sa ten volny cas vyskytol napadlo ist sa poprechadzat po obchodoch alebo cucat do nejakej elektronickej dosky.... asi som uz prilis stary....
Cancer
Inak zrejme najväčšou prekážkou bude to o kolko by sa takýmto niečim museli navýšiť vozokilometre (a asi aj pridať vozy do výpravy) ktoré ani najlepší primátor v galaxii nepovažuje za potrebné výrazne navyšovať lebo mesto objednáva plusmínus stále rovnaký objem dopravy.
A že by sme v celom meste našli linky či oblasti ktoré by potrebovali posilniť viac pretože ich obsluha je smiešna v porovnaní s tým ako luxusne je obsluhovaná stanica...