A za ocenenie stoja aj vystupne zastavky primesta ktore su v obluky a teda pri vystupovani je tam vzdy skoro meter medzera. A taktiez samotny vjazd do tych garazi. Naposledy som pouzil nejake primesto z Patronky (prislo asi 3minuty pred 21tkou) ale hned prvu usetrenu minutu sme zabili motkanim sa pri vjazde do garaze. Ako je rampa pre autobusy hned za oblukom tak sme zastali sikmo a vodic musel cuvanim skorigovat smer busu nech nas nasnima kamera a otvori zavoru... A nasledne motanie sa na povrch a k vychodu mi zobralo tolko casu, ze pockat si 3 minuty na tu 21tku by bolo asi rychlejsie.
3pa3ck3
V každom prípade, som rád, že máme kvalitnú autobusovú stanicu a aspoň v niečom sme lepší ako Viedeň (Hbf či Erdberg). A ak by sa podarilo vyjednať non-stop otvorenie druhého vchodu, tak ani to napojenie na MHD nebude až také strašné. Predsa len, ak uvažujeme, že má slúžiť primárne pre diaľkové linky, tak človek počíta s určitým prestupným časom.