Reply on: si #24330:
No socik si nepamatam, ale doba po revolucii je vo mne zapisana ako doba uplne ponicenych vozidiel a sice v grafikonoch bolo, ze to chodi kazde 4 minuty, ale viem, ze vzdy sa cakalo tak isto dlho ako teraz. A najlepsie linky chodili iba cez spicku.
J
Na úsekoch kde je povolená 40 sa vlečú 30 tam kde je možné ísť 60 idú 40. A možno aj keď sa v tých elinách prestanú tlačiť. Keby taká L1 chodila cez tunel a zaviedla sa L13 (Hl. stanica - Kamenné - Nám. Ľ. Štúra) so sólom s 15m. intervalom (čo by postačovalo) by sa aj vzkm ušetrili a na kapucínsku by sa vo večerných hodinách vrátil život.