A zastavku Chlumeckeho navrhujem premenovat na "Vies, tato zastavka sa neda zrusit, to sa naozaj neda". 
A zastavku "Horne Krcace" a "Dolne Krcace" na "Tato zastavka nemoze byt na znemanie, lebos a to nikdy tak nerobilo" a "Ani tato, cestujuci by to nechapali".

A zastavku "Horne Krcace" a "Dolne Krcace" na "Tato zastavka nemoze byt na znemanie, lebos a to nikdy tak nerobilo" a "Ani tato, cestujuci by to nechapali".

Inak co sa tyka lokality, tak som rad, ze byvam na Lietavskej a nie na hore menovanych Dvoroch.
hroch
SMER MOST!
ale vazne, ja som tiez zastancom mena mosta, ktore nebude podla osoby. mojimi favoritmi z vtedajsej diskusie boli MOST EUROPY alebo uplne jednoducho PIATY MOST