Reply on: samkoh #240734:
Asi preto, ze nebola dostatocne pozitivna a diskutujucihodnotili tu takzvanu podporu verejnej dopravy.
).

Predtým ako sa menili názvy nik neriešil, starší si spomínajú na 90-roky, proste konečná bola ako Astronomická, Čiližská, Rajská, ...
kecho
Nerozumiem, co je na tom divne, ked sa skomolenina dodatocne opravi. Vzdy lepsie ako Grofska niva ci Trojjaskynne polia.