Si: Ja si dobre pamatam na tvoje navrhy. Pokial viem, 71ka stale chodi na Dolne hony, tak sa jej to tyka. Riesenim by kludne mohlo byt zavedenie kratkych autobusov na 74 - nie ju uplne zrusit. Okrem toho je treba riesit aj politicke problemy - a to, ze Slovnaft xce mat spojenie s Hlavnou stanicou. A s tym nepohnes.
a vozili ludi na prestupnu stanicu Patronka, takze aspon potial ludia cestovali ako ludia. Teraz sa na Patronku nie je ako dostat. Kto bude cestovat nejakou 204kou (interval 15 min.) a prestupovat na 83 (15 min vecer)? Nikto. Kazdy radsej caka na 21ku. Podla mna je na hlavu padnute, aby z jednej mestskej casti s relativne velkym sidliskom chodil priamy spoj do mesta raz za 20 min.! Mestska cast si vydupala zastavovanie na Mokrohajskej, tak preco si radsej nevydupe 15 min. intervaly?
dietatko
21 je plna prave preto ze kazdy nou ide aby usetril co i len minutku...
hmm, kam sa setci tak ponahlaju ?????