Reply on: Viko #237211:
Priznám sa, že na tie dva podjazdy som zabudol
no čo šlo by to hlbšie
z depa by sa vedela spraviť jedna lajna na priamo dolu. Je pravdepodobné, že niečo v okolí Limbovej by sa muselo demolovat. Verím, že sa to rozumne dá spraviť aj povrchovo, to sa nehádam, len som zvyknutý z kadejakých sklamaní a poloriešení. Z ktorých má aktuálne nič nenapadá ako príklad.
Ale porozmýšľam.
?)
. Samozrejm, že vo svete sú aj podobné riešenia, však Berlin Hbf. má tri nezávislé úrovne. Všetko je to lepšie ako Filiálka.
Viko
Proste ti tam vyskakuje milión kolízií, ktoré keď si pripustíme, tak zistíme, že jednoduchšie (a teda v tejto mizernej gubernii aj realizovateľnejšie) je to rozumne upratať na povrchu, kde to tiež vie mať európsku úroveň