Reply on: TomJ #237198:
Sú dve možnosti, ktoeré sa používajú:1) Tá predná loko pri šturci tam odstane do odchodu súpravy s inou loko.
2) Celá súprava sa vytiahne (či už zálohou lebo traťovou loko pre ďalší výkon), bývalá vlaková odíde het, napr. do depa a súprava sa zasunie späť k perónu.
. Samozrejm, že vo svete sú aj podobné riešenia, však Berlin Hbf. má tri nezávislé úrovne. Všetko je to lepšie ako Filiálka.
S499.1023