Reply on: Foltest #235822:
To odbočenie som myslel všeobecne, že SORke sa ľahšie odbáča než Mercedesu. Ale myslím že ako sa otáča X5 a X33 pri Novom SND, tak si myslím že Mercedes by to nezvládol. Alebo nejaké iné menšie a výraznejšie zákruty.
Foltest
Boli by k tomu nejake data alebo sa jedna o dojmologiu?
Najstaršie NB 18 úplne v pohode ešte držia, a to už majú 10 rokov!
Minimalne co sa tyka petrzalskych soriek z prvej serie, hociktora kniha vozidla by ti dokazala ze fakt nie su v pohode. Obcas to je taka loteria, obcas sa daju za sluzbu vymenit aj 4 vozy.
Tiež si myslím, že by bolo lepšie, keby sa kedysi namiesto 40 Mercedesov nakúpilo 70 NB 18. To by sme tu dnes nemali problém s nedostatkom vozov.
To je samozrejme na inu debatu, ci to bol vhodny nakup. Minimalne ak si porovname komfort pracoviska vodica prvych Soriek a Mercedesov tak to su uplne ine svety. Pre mna uplne nepochopitelny detail je, ako je mozne ze tie vozy nemaju ani blbu priehradku na flasu s vodou.